Klub cestou necestou

Aktuální program zde.

Každý měsíc – obvykle poslední sobotu v měsíci – se snažíme ve spolupráci s Hamzovou léčebnou připravit zajímavý program s promítáním.

KFK

Dříve to byl některý ze zajímavých filmů na téma křesťanství, příroda nebo historie. K vidění bylo dvacet filmů – mezi nimi např. Mise, Ptačí svět, Mikrokosmos nebo Baraka.

KCN

V současnosti to jsou setkání s lidmi, kteří podnikli nějakou zajímavou cestu, o které povídají a promítají fotografie. Takto jste již mohli spolu s námi navštívit Kavkaz, Mexiko, Japonsko, USA, Kanadu, Dubaj a Omán, Írán, Korsiku, Anglii, Afghánistán, Jordánsko a Jeruzalém, Chile, Ekvádor, Ugandu, Venezuelu a Peru a Izrael.

Srdečně Vás tedy zveme do klubovny Hamzovy léčebny vždy od 15.30 hod. Podrobnosti se vždy dozvíte na těchto stránkách, na plakátech a v lužském rozhlase.

Vstupné je dobrovolné a slouží jako příspěvek na fungování zdravotnického střediska v keňském Itibu, projektu podporovaného humanitární organizací ADRA.

Promítání se nekonají v červenci a srpnu, kdy je v Luži dostatek příležitostí ke kulturnímu vyžití (Košumberské léto apod.).

Napsat komentář

Oficiální web sboru Církve adventistů sedmého dne v Luži a skupiny v Litomyšli